Kom op 16 en 17 april naar Moskou voor de twaalfde editie van ons jaarlijkse internationale symposium. In het indrukwekkende World Trade Center in wereldstad Moskou staat een mooi programma met workshops en lezingen voor u op de planning.
Het programma, meer informatie over de sprekers en de mogelijkheid om u in te schrijven vindt u op onze eventpagina van het MegaGen International Symposium 2016.
Vergeet niet om tijdig uw visum voor Rusland aan te vragen!
Schrijf je nu in voor de AIA Alumni Masterclass 2023 over Esthetic Implantology met topspreker Dr. RamonGomez Meda. Tijdens deze Masterclass zal Dr. Ramon in 4 aparte lezingen zijn filosofie, behandelwijze, technieken en tips en trucs tentoonstellen.
Save the date! De 17th MegaGen International Symposium staat op de agenda. Houd onze website en socials in de gaten voor meer informatie.
Tijdens de Mastercourse met Bruno Spindler leer je aan de hand van hands-on demonstraties en oefeningen, alles over het RC-Base Abutment en het nieuwe Multi Unit-Abutment. Schrijf nu in!
De Klantenservice van MegaGen helpt u graag verder. Bel met één van onze medewerkers op telefoonnummer +31 (0) 88 – 84 84 100 (bereikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur). Onze medewerkers helpen u graag verder, of vind op onze service pagina het antwoord op al uw vragen.
Om jou nog beter van dienst te zijn, zijn wij continu bezig onszelf te verbeteren.
Vanwege interne training en teamactiviteit is ons kantoor daarom gesloten op:
Vrijdag 9 september 2022
Het blijft uiteraard wel mogelijk om bestellingen online te plaatsen via de e-catalog op onze website of via de mail naar sales@megagen.nl / sales@megagen.be.
Bestellingen die geplaatst zijn op donderdag 8 september na 16.00 uur of op vrijdag 9 september, worden op maandag 12 september verwerkt.
Hartelijk dank voor jouw begrip!