Namens MegaGen Implant nodigt MegaGen Benelux u van harte uit om een bezoek te brengen aan de stand van MegaGen Implant op het EAO congres in Athene. U vindt ons van 12 t/m 15 oktober in de Skalkotas Hall Level -1,Stand nummer No62.
Voor meer informatie over de evenementen die MegaGen Implant tijdens het EAO congres organiseert kunt u contact met ons opnemen.
Uiteraard attenderen wij u ook graag op de 8ste editie van het Internationaal MegaGen Symposium 2011, dat dit jaar op 11 & 12 november plaatsvindt in het Marriott Hotel in Milaan.
Mega’Mind is terug: word een toekomstige spreker en inspireer anderen.
Op 27 oktober stond Dr. Gluckman op het podium om zijn kennis en kunde met een groep enthousiaste deelnemers te delen. Vol trots en met een heel voldaan gevoel kijken we terug op deze Masterclass, met als thema ‘Soft Tissue Around Implants & Partial Extraction Therapies’.
De Klantenservice van MegaGen helpt u graag verder. Bel met één van onze medewerkers op telefoonnummer +31 (0) 88 – 84 84 100 (bereikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur). Onze medewerkers helpen u graag verder, of vind op onze service pagina het antwoord op al uw vragen.
Om jou nog beter van dienst te zijn, zijn wij continu bezig onszelf te verbeteren.
Vanwege interne training en teamactiviteit is ons kantoor daarom gesloten op:
Vrijdag 9 september 2022
Het blijft uiteraard wel mogelijk om bestellingen online te plaatsen via de e-catalog op onze website of via de mail naar sales@megagen.nl / sales@megagen.be.
Bestellingen die geplaatst zijn op donderdag 8 september na 16.00 uur of op vrijdag 9 september, worden op maandag 12 september verwerkt.
Hartelijk dank voor jouw begrip!