Op 2 april 2026 mochten wij 14 zeer gemotiveerde tweedejaars studenten van de opleiding Tandartsassistenten van Yonder bij ons ontvangen voor een interactieve en praktijkgerichte training.
Het eerste deel van de middag stond volledig in het teken van implantologie. We namen uitgebreid de tijd om te bespreken wat implantologie precies inhoudt, hoe het proces verloopt en welke materialen en randvoorwaarden hierbij komen kijken. Theorie en praktijk kwamen samen toen alle studenten zelf een implantaat mochten plaatsen op een model, een mooie eerste kennismaking met dit specialistische vakgebied.
In deel twee verschoof de focus naar het klaarmaken van de steriele werkplek. Onderwerpen als taakverdeling, steriel versus niet-steriel werken, aandachtspunten tijdens de voorbereiding en wat je wel en niet mag aanraken, kwamen uitgebreid aan bod.
Daarna werd het tijd voor actie: verdeeld over drie teams, roze, blauw en groen, gingen de studenten in spelvorm aan de slag. Gehuld in de nieuwe MegaGen-operatiemutsjes streden de teams tegen elkaar om zo zorgvuldig, correct én efficiënt mogelijk de werkplek gereed te maken voor de ‘operatie’.
Dit soort trainingen ervaren wij als bijzonder waardevol. Implantologie is bij uitstek multidisciplinair: het succes van een behandeling hangt niet alleen af van de implantoloog, maar ook van de assistentie, de tandtechnieker, de verwijzende tandarts, de mondhygiënist en alle andere betrokkenen.
Wanneer iedereen exact weet wat er van hem of haar verwacht wordt, wat wel en niet kan, en wanneer de onderlinge communicatie optimaal is, halen we samen het maximale uit de behandeling, met als uiteindelijk doel: de best mogelijke zorg voor de patiënt.
Wij kijken met veel plezier terug op deze leerzame en energieke middag en bedanken de studenten van Yonder voor hun enthousiasme en inzet.
Ben je benieuwd wat wij voor jouw bedrijf of instituut kunnen betekenen? Neem dan gerust contact met ons op via event@megagen.nl. We kijken graag naar de mogelijkheden!
Atraumatic extraction followed by ridge preservation and socket sealing with mucoderm® resulted in successful soft tissue regeneration and stable peri-implant conditions confirmed after 11 years.
Lees hier de recap van de Dental Expo 2026 in Gorinchem. We kijken terug op 3 dagen vol inspiratie, innovatie, ontmoeten en samen vooruit denken.
Atraumatic extraction followed by ridge preservation and socket sealing with mucoderm® resulted in successful soft tissue regeneration and stable peri-implant conditions confirmed after 11 years.
De Klantenservice van MegaGen helpt u graag verder. Bel met één van onze medewerkers op telefoonnummer +31 (0) 88 – 84 84 100 (bereikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur). Onze medewerkers helpen u graag verder, of vind op onze service pagina het antwoord op al uw vragen.


Waarom wij een AI-medewerker hebben aangenomen? Omdat we juist het persoonlijk contact met jou willen behouden.
Bij ons draait alles om persoonlijke aandacht – voor onze klanten én voor elkaar. Tegelijkertijd geloven we in innovatie en slimme processen. Daarom hebben we Parky aan ons team toegevoegd.
Maak kennis met Parky: onze nieuwe AI-collega die achter de schermen onze medewerkers ondersteunt bij sales en klantcontact. Dankzij Parky houden wij meer tijd en ruimte over om jou écht persoonlijke service te bieden.
Waarom Parky?
✔️ Altijd beschikbaar – 24/7 ondersteuning voor ons team
✔️ Slim en snel – Directe inzichten en oplossingen
✔️ Efficiënt en betrouwbaar – Voor een soepel verlopend proces
Met Parky aan boord kunnen wij het persoonlijke contact niet alleen behouden, maar zelfs versterken.
Nieuwsgierig? Kom gerust langs voor een kop koffie, dan stellen we je graag aan Parky voor.
Om jou nog beter van dienst te zijn, zijn wij continu bezig onszelf te verbeteren.
Vanwege interne training en teamactiviteit is ons kantoor daarom gesloten op:
Vrijdag 9 september 2022
Het blijft uiteraard wel mogelijk om bestellingen online te plaatsen via de e-catalog op onze website of via de mail naar sales@megagen.nl / sales@megagen.be.
Bestellingen die geplaatst zijn op donderdag 8 september na 16.00 uur of op vrijdag 9 september, worden op maandag 12 september verwerkt.
Hartelijk dank voor jouw begrip!