Deze MegaGen Implant Academy cursus, die van 6 t/m 9 mei wordt georganiseerd bij het Institute of Mega Implant (IMI) in Tijuana (Mexico), is een zeer goed alternatief voor de meer gangbare ‘kadaver’ cursussen.
De kosten en uitzonderlijke ontwikkeling van je vaardigheden zijn een reden om aan deze goed georganiseerde cursus deel te nemen. Alle nazorg van patiënten wordt verzorgd door ervaren implantologen die verbonden zijn aan de IMI. Of door deel te nemen aan de cursus. Dit aspect komt dus ook aan bod en borgt een eventuele vraag vanuit ethisch oogpunt.
Geef een boost aan je vaardigheden door het uitvoeren van procedures onder leiding van een zeer ervaren en gekwalificeerde staf. Je gaat, in plaats van op kunststof of dierlijke modellen, bij vooraf gescreende patiënten zowel de planning als de uitvoering doen. Dit doe je aan de hand van jouw ervaring en niveau. Deze cursus zal ervoor zorgen dat je je comfort zone gaat uitbreiden en je de mogelijkheid geven om nieuwe en waardevolle technieken toe te passen in de eigen praktijk.
Deze cursus is vooral gericht op de ‘echte implantologie’, zoals implantaatplaatsing, kaakverbredingstechnieken, sinus augmentaties (lateraal en crestaal) en vele andere technieken. Uitermate geschikt voor beginnend implantologen maar ook voor implantologen die hun chirurgische vaardigheden willen vergroten en meer uitdagende technieken willen leren.
Klinkt als een geweldige cursus toch? Wil je meer informatie over het volledige programma en de kosten, óf ben je overtuigd en wil je direct inschrijven? Vul het inschrijfformulier in en we nemen contact met je op.
Heb je vragen of hulp nodig bij het inschrijven? Neem contact op met jouw Regio Manager of bel ons op kantoor op nummer +31(0) 88 – 84 84 100.
Educatie is een absoluut speerpunt van MegaGen. Daarom organiseren wij al jaren diverse Seminars, Masterclasses en Mastercourses en bouwen we aan MINEC (MegaGen International Network of Education and Clinical Research).
In 2019 hebben we hier de MegaGen Implant Academy aan toegevoegd. Via de MegaGen Implant Academy bieden wij, in samenwerking met partners, een aantal cursusprogramma’s aan. Lees verder…
Op 16 & 17 september 2022 vindt de 6de MegaGen Scientific Meeting plaats in Bucharest.
Onderwerp: Failure & Complications | Cutting Edge Solutions
This Masterclass is about what the influence of vertical soft tissue thickness on crestal bone stability is, how you can diagnose this condition, and how to augment vertical soft tissues with soft tissue grafts.
You will learn this and much more during this masterclass!
Volg via de MegaGen Implant Academy onze Mastercourse Immediaat Implanteren; een cursus voor ervaren implantologen, prothetisten en tandtechnici.
De Klantenservice van MegaGen helpt u graag verder. Bel met één van onze medewerkers op telefoonnummer +31 (0) 88 – 84 84 100 (bereikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur). Onze medewerkers helpen u graag verder, of vind op onze service pagina het antwoord op al uw vragen.