In verband met de ontwikkelingen rondom het COVID-19 (coronavirus) en het sterke internationale karakter van het evenement, heeft de organisatie besloten het AnyRidge Day implantologie symposium van zaterdag 4 april tot nader order uit te stellen. We nemen het zekere voor het onzekere. We betreuren deze zeer moeilijke beslissing, maar met de gezondheid van onze gasten, medewerkers, klanten en partners nemen we geen enkel risico. Dus was de keuze met de komst van het virus in Nederland afgelopen week snel gemaakt.
Wanneer het symposium wel zal plaatsvinden is nog onduidelijk. Zodra er beter zicht is op hoe het virus zich ontwikkelt in Europa gaan we direct op zoek naar een nieuwe datum en zullen we je hierover direct informeren.
Dit uitstel heeft geen enkele invloed op onze lokale educatie activiteiten. Voor een overzicht van deze activiteiten raadpleeg je onze Educatie agenda.
Heb je nog vragen of wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met Joos van Riet (Head of Training & Education) via +31(0)6 54 33 15 40 of Joos@megagen.nl
Mega’Mind is terug: word een toekomstige spreker en inspireer anderen.
Op 27 oktober stond Dr. Gluckman op het podium om zijn kennis en kunde met een groep enthousiaste deelnemers te delen. Vol trots en met een heel voldaan gevoel kijken we terug op deze Masterclass, met als thema ‘Soft Tissue Around Implants & Partial Extraction Therapies’.
De Klantenservice van MegaGen helpt u graag verder. Bel met één van onze medewerkers op telefoonnummer +31 (0) 88 – 84 84 100 (bereikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur). Onze medewerkers helpen u graag verder, of vind op onze service pagina het antwoord op al uw vragen.
Om jou nog beter van dienst te zijn, zijn wij continu bezig onszelf te verbeteren.
Vanwege interne training en teamactiviteit is ons kantoor daarom gesloten op:
Vrijdag 9 september 2022
Het blijft uiteraard wel mogelijk om bestellingen online te plaatsen via de e-catalog op onze website of via de mail naar sales@megagen.nl / sales@megagen.be.
Bestellingen die geplaatst zijn op donderdag 8 september na 16.00 uur of op vrijdag 9 september, worden op maandag 12 september verwerkt.
Hartelijk dank voor jouw begrip!